Gymnastiekrooster o.b.s. De Garven

t/m 14 oktober 2016

Dag Tijd Groep Docent
Maandag 08.30-09.15 uur
09.15-10.00 uur
10.30-11.15 uur
11.15-12.00 uur
13.15-15.15 uur
14.15-15.15 uur
Zaal klaarzetten
Garven groep 2
Garven groep 3-4
Graven groep 4-5
Garven groep 6-7
Garven groep 7-8
Andries
Andries
Andries
Andries
Andries
Andries
Dinsdag 08.30-09.15 uur
09.15-10.00 uur
Vore groep 5-6
Vore groep 7-8
Peter
Peter
Dinsdag 12.45-13.30 uur
13.30-14.15 uur
Vore groep 3-4
Schakelklas
Anniek
Anniek
Woensdag 08.30-09.15 uur
09.15-10.00 uur
10.15-11.00 uur
11.00-11.45 uur
11.45-12.30 uur
Vore groep 7
Vore groep 8
Vore groep 5-6
Schakelklas Vore
Schakelklas Garven
Peter
Peter
Anniek
Anniek
Anniek
Donderdag 08.30-09.15 uur
09.15-10.00 uur
10.30-11.15 uur
11.15-12.00 uur
13.15-15.15 uur
14.15-15.15 uur
15.30-16.30 uur
Garven groep 3-4
Garven groep 4-5
Garven groep 6-7
Garven groep 7-8
Vrij voor TSA
Vrij voor TSA
NSA Sport 2x per maand
Andries
Andries
Andries
AndriesAnniek
Vrijdag 11.30-12.15 uur Vore groep 3-4 Groepsleerkracht

 

Gymrooster vanaf 24 oktober 2016

Dag Tijd Groep Docent
Maandag 08.30-09.15 uur
09.15-10.00 uur
10.30-11.15 uur
11.15-12.00 uur
13.15-15.15 uur
14.15-15.15 uur
Zaal klaarzetten
Garven groep 2
Garven groep 3-4
Graven groep 4-5
Garven groep 6-7
Garven groep 7-8
Andries
Andries
Andries
Andries
Andries
Andries
Dinsdag 08.30-09.15 uur
09.15-10.00 uur
Vore groep 5-6
Vore groep 7-8
Peter
Peter
Dinsdag 12.45-13.30 uur
13.30-14.15 uur
Vore groep 3-4
Schakelklas
Anniek
Anniek
Woensdag 08.30-09.15 uur
09.15-10.00 uur
10.15-11.00 uur
11.00-11.45 uur
11.45-12.30 uur
Vore groep 7
Vore groep 8
Vore groep 5-6
Schakelklas Vore
Schakelklas Garven
Peter
Peter
Anniek
Anniek
Anniek
Donderdag 08.30-09.15 uur
09.15-10.00 uur
10.30-11.15 uur
11.15-12.00 uur
13.15-15.15 uur
14.15-15.15 uur
15.30-16.30 uur
Beweegdiploma groep 1 vore/garven
Beweegdiploma groep 2 vore/garven
Garven groep 3-4
Garven groep 4-5
Garven groep 6-7
Garven groep 7-8
NSA Sport 2x per maand
Andries ??
Andries ??
Andries
Andries
Andries
Andries
Anniek
Vrijdag 11.00-11.45 uur Vore groep 3-4 Groepsleerkracht